Yeni Call of Duty, Black Ops 4 olarak geliyor.

30
0
PAYLAŞ

Yıllardır rütin olarak yeni bir Call of Duty oyunu görmeye alıştık. Call of Duty WW2’de 2. Dünya Savaşı konusu ile özüne dönen seri yıllardır yeni bir bölümü çıkan dizi gibi işleyen oyun haline geldi.

Yeni Black Ops4 oyunu günümüz modern dönemlerde geçecek ve günümüz savaşlarını işleyecek. Black Ops serinin ilk oyunuyla 1960-70’li yılların Soğuk Savaş dönemini işlemişti daha sonraki seri fütürist bir temayla gelecek savaşları konusunu işlemişti. Ancak Modern Warfare dışında hiç günümüz muharebesini işleyen Black Ops oyunu yapılmamıştı.

Black Ops 2 ve 3 gelişmiş teknolojik silahların ve robotların bulunduğu bir oyundu. BO3’de siber soğuk savaş, insan beyni hackleleme ve yapay zeka konuluydu. Infinite Warfare bir çok kişi taradından beğenilmese de şimdiye kadar çıkmış en iyi fütüristik uzay savaşı konulu oyunlardan biriydi.

Activision firması yeni oyunla ilgili sürekli gelen bilgi sızıntılarından sonra bizi daha fazla beklemedi ve yeni Call of Duty’nin Black Ops 4 olduğunu resmi açıklamayla ve teaser videosuyla duyurdu.

Call of Duty: Black Ops IV 12 Ekim 2018 tarihinde hayranları ile buluşacak. PS4, Xbox One ve PC için geliştirilen oyunun tanıtımı ise 17 Mayıs’ta yapılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın