PAYLAŞ

Tinder, günümüzün en etkin ve en kullanışlı flört uygulaması. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz bölgede karşınıza insanlar çıkıyor ve bu insanlarla karşılıklı beğenme sonucunda ise eşleşiyorsunuz ve böylelikle birbiriniz ile yazışmaya başlıyorsunuz. Duruma görede ilişkiniz şekilleniyor.

2013 senesinden beri aktif hizmet veren Tinder, o zamandan bugüne kadar oldukça büyüdü ve genişledi. Zamanla da ciddi bir teknoloji şirketine ve dünyanın en ünlü ve güvenilir flört uygulamasına dönüştü.

Bu yükselişin ardından da Tinder, kendini daha da geliştirmeye başladı. Yakın gelecekte kendine katacağı en büyük yenilik ise “yapay zeka” yardımı olacak.

Tinder‘ın CEO‘su Sean Rad ise yapay zekanın Tinder ile birleşmesi ile yapay zekanın en ilgi çekici kullanım alanı olabileceğini dile getirdi.

Buna ise Siri üzerinden örnek verdi. Siri’ye, “Hey Siri, bu akşam neler oluyor?” diye sormamız gibi Tinder ortaya çıkacak ve “Sokağın aşağında hoşlanabileceğin biri var. O da senden hoşlanıyor. Yarın akşam boş. İkinizin de aynı müzik grubunu sevdiğinizi biliyoruz ve yarın onlar sahneye çıkıyor. Size bilet almamızı ister misiniz?” gibisinden tüm özelliklerinizi analiz ederek sizi bu duruma ikna edebilecek. Böylelikle yapay zeka, bir flört bulmanızda en önemli rolü oynayabilecek.

Tüm bu gelişmelerin ise önümüzdeki beş sene içerisinde gerçekleşmesi hedefleniyor.

Nasıl Level Designer olunur?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın