Star Wars Filmi: Solo’nun İlk Fragmanı Yayınlandı

29
0
PAYLAŞ

Harrison Ford tarafından canlandırılan, Star Wars serisinin deri yelekli dolmuşçusu ve en sevilen kahramanlarından biri olan Han Solo’nun adı üstünde kendi “solo” filmi çıkıyor.

Milenyum Falconu gemisinin asi, hızlı ve deli pilotu olan Han Solo filmin eski serisinde yeti tipindeki kıllı en iyi arkadaşı Chewbacca ile galakside kaçakçılık yaparak geçimini sağlıyordu. Daha sonralarında çöl gezegeni olan Tattoine’de Luke Skywalker ile tanıştıktan sonra asilere katılmış, daha sonra Leia yüzünden her belanın içine atılmıştır. Sonrasında asilerin içinde komutan oldu ve Prenses Leia ile evlenmiştir.

Darth Vader’ın damadı ve Luke Skywalker’ın eniştesi’nin hayatını ve karakter gelişimini işleyen spin-off filmi, sinemalarda 22 Mayıs 2018’de izleyicilerin karşısına çıkması planlanıyor.

Filmde Han Solo’yu Alden Ehrenreich canlandırıyor. Game of Thrones’dan tanıdığımız Emilia Clarke’ı Star Wars evreninde görmek ilginç olacaktır.  Oyuncu kadrosunda Donald Glover, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany gibi isimler de yer alıyor.

Ayrıca Darth Vader’da tüm heybetiyle filmde yer alacakmış. Rogue One filmindeki gibi kısa bir sahne olur muhtemelen…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın