PAYLAŞ

2020’li yıllara sadece birkaç sene kaldı. Bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz birçok teknolojiyi ise yakında göreceğimize eminiz. Özellikle akıllı telefonların bile son yıllarını yaşadığı günümüzde, katlanabilir ve bükülebilir olarak adlandırdığımız kağıt ekranlar da yakında cebimize sığacak.

Hatırlayacak olursanız LG ve Samsung bu teknolojinin patentini seneler önce almıştı ancak akıllı telefonlar furyası devam ederken, bu teknoloji için henüz hazır olamamışlardı. Günden güne gelişen teknolojik değişimler, Apple’ın iPhoneX’i piyasaya sürmesinin ardından da Samsung’un rekabetsel atacağı beklenir oldu.

Apple’ın iPhone 8 ve iPhone X rekabetine karşı “Dream” kod adıyla geliştirilen Samsung Galaxy S8+ ve Galaxy 8+’ın ardından Samsung’un, asıl bombayı Galaxy X ile patlatması olası bir hal almış durumda.

Bir süredir üzerinde çalıştığı dedikoduları bulunan Samsung Galaxy X modeli, yanlışlıkla doğrulandı.

Bükülebilir ve katlanabilir bir akıllı telefon olacağı belirtilen Samsung Galaxy X, SM-G888N0 modelinin geliştirme aşamasında ve testlerde olduğu söylenerek oraya çıktı.

SM-G888N0 adlı kod ise X modeli ile birçok kez ilişkilendirmişti. Samsung muhtemelen yaptığı bir hata ile bu kod adını açık etti. Böylelikle Samsung Galaxy X modelini gayri resmi olarak duyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın