PAYLAŞ

Gamerların en sağlam lifestyle markalarından biri olan Razer, Las Vegas‘taki CES 2018‘te yaptığı bir duyuru ile Project Linda‘ı resmi olarak duyurdu.

Project Linda, gücünü Android tabanlı Razer Phone’dan alan ve özellikle akıllı telefon ve laptop birleşimi olan 13.3″ bir laptop olarak karşımıza çıkıyor.

Project Linda‘yı çalıştırmak için Razer Phone‘unuzu, dokunmatik yüzeyinin bulunduğu yere takarak tek tuş ile laptop arasındaki bağlantıyı kurabilirsiniz.

Razer Phone‘daki Qualcomm® Snapdragon™ 835 mobil platform ve 8 GB belleğin üstün performansı sayesinde Project Linda, anında bir Android Laptop‘a dönüşüyor.

Şase içinde çalışmaya devam eden Razer Phone, 5.7″ ekranı ise dilerseniz dokunmatik yüzeyle, dilerseniz uygulamalarla, diğer araçlarla ve daha fazlasına erişmek için ikinci ekran olarak işlev görmeye devam ediyor.

Razer‘ın üstün akıllı telefonunu Razer Phone‘u, Project Linda ile bağladığınız andan itibaren Android‘de bulunan birçok kaliteli oyunu, bu sayede bir laptopta oynar gibi oynayabileceksiniz.

Project Linda, tam donanımlı dahili klavyesi sayesinde oyunlarda çok daha etkili ve verimli olabileceksiniz. Hem rahat ve hızlı tepkimi yazım kolaylığı hem de Android ortamda uygulamalar arasında rahat gezinme imkanı sunan Linda elbette Razer Chroma™ desteği ile de düşük ışıklı ortamlarda hem görüntüsüne karizma katıyor hem de kalvye işlemlerini kolaylaştırıyor.

Mobilite esas alınarak tasarlanmış olan Project Linda, yekpare CNC alüminyum şaseden tasarlandı. En kalın noktasında 15mm olan laptop içinde telefon takılı iken 1.25 kg ağırlığında.

13.3″ Quad HD ekrana sahip olan Linda, Razer Phone’un 120 Hz yenileme hızından da faydalanıyor. 53.6 Wh dahili bataryaya sahip olan Linda bu şekilde takılı Razer Phone‘u normal bir prizden 3 kat daha hızlı bir sürede %100 pil seviyesine getiriyor.

Laptop içerisinde bulunan 200 GB depolama kapasitesi, çevrimdışı yedeklemelerinizi saklamanıza olanak veriyor. Bağlantı noktaları olarak üzerinde 3.5 mm ses jakı, bir adet USB A girişi, bir adet USB C şarj girişi mevcut. Üzerinde 720p web kamerası bulunanan laptop iletişim konusunda da büyük olanaklar sunuyor.

Project Linda’yı nasıl buldunuz?

DNA Testleri: Başlamadan önce ne bilmeliyim?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın