PAYLAŞ

Rocky serisinin spin-off olarak uyarlanan yeni film serisi olan Creed‘in, merakla beklenen devam filmi için birçok dedikodular ile gündeme gelen Rocky IV‘teki Sovyetler Birliği‘ndeki Rus boksör Ivan Drago‘nun, yeni filmde yer alacağı kesinleşti.

Rus boksör Ivan Drago‘yu canlandıran Dolph Lundgren‘in geri döneceği kesinleşen Creed II‘de, Ivan Drago‘nun oğlu da boy gösterecek.

Apollo Creed ve Rocky Balboa‘nın ezeli düşmanı olan Ivan Drago‘nun oğlunu ise Romen boksör Florian “Big Nasty” Munteanu canlandıracak.

Rocky Balboa‘yı canlandıran Sylvester Stallone ve Rocky serisinden tanıdığımız Apollo Creed‘in oğlu Adonis “Donnie” Creed‘i canlandıran başrol oyuncusu Michael B. Jordan da Creed II‘de yer alacak. Yani ilk filmdeki kadro değişmeyecek.

Creed II‘nin yönetmenlik koltuğunda ise bu sefer Steven Caple Jr. oturacak. İlk filmin yönetmeni olan Ryan Coogle, başka projeleri ile Creed II‘nin çakışması yüzünden filmde yer almayacak.

Creed II‘nin çekimleri ise Mart 2018 tarihinde Philadelphia‘da başlayacak. Filmin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

The Expendables 4 geliyor!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın