PAYLAŞ
Güncelleme: Homefront‘un ücretsiz dağıtımı sona erdi. Oyunu Steam üzerinden 31 TL‘ye, Humble Bundle üzerinden de 20 dolar yani yaklaşık olarak 76 TL‘ye satın alabilirsiniz. Benzer haberleri yayınlamaya daima devam edeceğiz.
18 Mart 2011 tarihinde PC, Sony PlayStation 3 ve Microsoft Xbox 360 için piyasadaki yerini alan Homefront, Humble Store‘da Steam için kısa süreliğine ücretsiz oldu.
9 Aralık 2017 saat 20:00‘a kadar oyunu buradan ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.
Homefront, normalde 20 dolar yani yaklaşık olarak 80 TL değerinde!
Kaos Studios tarafından geliştirilen oyun, THQ tarafından piyasaya sürülmüştü.
Crytek‘in geliştirdiği ve EA‘nin dağıtımını yaptığı Crysis 2 ile aynı dönem çıkış yapan oyun, gerçekçi hikayesi ve oynanış tarzıyla çok beğenilmişti ve Crysis 2 için alternatif bir FPS oyunu olmuştu.
Seneler sonra reboot edilen Homefront‘un yeni sürümü olan Homefront: The Revolution, 20 Mayıs 2016 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini aldı.
Oyun, Crytek UK tarafından geliştirilmeye başlamıştı. Crytek‘in yaşadığı mali krizden dolayı satışı gerçekleştirlen Crytek UK, sonradan Dambuster Studios oldu ve oyunun dağıtımı da Kock Media‘ya bağlı olan Deep Silver tarafından yapıldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın