PAYLAŞ

ABD‘nin eski başkanı olan Barack Obama‘nın belgesel filmi olan The Final Year hakkında yepyeni bilgiler paylaşıldı ve belgesel filmin posteri yayınlandı.

44. başkan olan Obama‘nın son yılına odaklanan bu biyografi belgeselde, daha önce hiçbir yerde paylaşılmamış bilgiler ve gösterilmemiş görüntüler yer alacak.

Biyografi/Belgesel filmin konusunda ise Başkan Obama‘nın dış politika ekibinin son bir yıllık görev süresince sahip oldukları benzersiz bilgileri içerecek. Ayrıca Beyaz Saray ve Dışişleri Bakanlığı‘na eşi benzeri görülmemiş bir açıklamalar da yer alacak.

The Final Year ile sürdürülen 8 yıllık iktidarın ardından koltuğu bırakmaya hazırlanırken Obama yönetiminin, iç işleyişine ilişkin pek çok detay su yüzüne çıkaracak.

Belgesel filminde, Obama‘nın yanı sıra ABD‘nin eski Birleşmiş Milletler Büyükelçisi Samantha Power ve ABD‘nin 68. Dışişleri Bakanı John Kerry ve danışman Ben Rhodes da bu politik yolculukta seyircilerin karşısına çıkıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Greg Barker oturacak.

Dünya prömiyerini 8 Eylül 2017‘de Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde gerçekleştiren belgesel türü yapım, Londra Film Festivali‘nde de seyircilerin karşısına çıkmıştı.

Obama‘nın Belgesel/Biyografi filmi olan The Final Year, Amerika‘da 19 Ocak 2018‘de vizyona girecek. Ülkemizde ise vizyona girip girmeyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

İşte filmin Posteri!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın