PAYLAŞ

Sledgehammer Games‘in geliştirdiği ve Activision‘un 3 Kasım 2017 itibari ile PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasaya sürdüğü Call of Duty WWII, Aral Game etiketi ile kutulu olarak ülkemizde piyasadaki yerini almıştı.

İkinci dünya savaşı teması ile seneler sonra serinin özüne döndüğümüz Call of Duty WWII, dünya genelinde çok beğenilmiş ve yüksek inceleme puanları almayı başarmıştı.

Doların 4 TL olmasıyla da birlikte ve ödenen ağır vergilerle birlikte mağazalarda konsol sürümü 320 TL‘ye ve PC sürümü 280 TL‘ye satılan Call of Duty WWII, Aral‘ın sitesinde %10 indirimin yanı sıra büyük bir fırsatla satışa sunuldu.

Bu fırsat ise bir önceki oyunun hediye edilmesi oldu. Yani Call of Duty WWII‘nin PC ya da Sony PlayStation 4 sürümünü satın alan oyuncular, aynı fiyatta satılan bir önceki oyun olan Call of Duty: Infinite Warfare‘a ücretsiz olarak sahip olacaklar.

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Eski Dead Space geliştiricileri tarafından kurulan Sledgehammer Games, 2011 senesinde Infinity Ward ile birlikte Call of Duty MW3’ü ve 2014 senesinde piyasadaki yerini alan Call of Duty: Advanced Warfare’ı geliştirmişti.

2 YORUMLAR

  1. İnşallah yeni Sitende başarılı olursun ismin ve logon paylaştığın içeriklerle uyum yakalamış gibi bravo sen kendini nasıl geliştireceğini daha iyi bilirsin 🙂 arkandayız diyence para falan isteme fakiriz abi :P(E tabi büyüyünce para falan bağışlarım belki 🙂 )

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum girin.
Lütfen isminizi yazın